Marzec 29, 2018

HIFU Smart Sonic

hifusmartsonic

HIFU Smart Sonic to urządzenie do przeprowadzania zabiegu HIFU wyprodukowane przez znaną koreańską markę, która stworzyła również takie urządzenia medyczno-kosmetyczne, jak ULVERIN i ULVERIN R – HSC Korea – grupa ROBOMAX.

Zabiegi HIFU cieszą się bardzo dużym powodzeniem i pozytywnymi opiniami zarówno specjalistów przeprowadzających zabiegi, jak i osób, które z nich korzystają. Wszystko dzięki temu, że są skuteczne, ale – a może przede wszystkim – bezinwazyjne. Dlatego właśnie HIFU Smart Sonic, wytwarzający skupioną falę ultradźwięków, jest urządzeniem niezbędnym w każdym gabinecie kosmetycznym, a także medycyny estetycznej.

HIFU Smart Sonic – urządzenie do HIFU z sześcioma głowicami

HIFU Smart Sonic to urządzenie innowacyjne, ponieważ dzięki generowanej przez nie fali ultradźwięków w czasie zabiegu, możliwe jest osiągnięcie temperatury od 60 do 70 stopni Celsjusza i to wszystko na odpowiednio dobranej głębokości za sprawą dostępnych głowic.

Podstawowe głowice HIFU Smart Sonic przenikają na głębokość:

  • 1,5 mm
  • 3 mm
  • 4,5 mm
  • 13 mm

Każdy kartridż z zestawu Smart Sonic do zabiegu HIFU posiada swoje przeznaczenie. Przenikający na 1,5 mm stosuje się do naskórka. Kolejny – działający na głębokości 3 mm – do skóry właściwej. Trzeci z kolej (4,5 mm) wykorzystuje się do zabiegów w systemie podskórno-mięśniowo-rozcięgniowego. Ostatni – przenikający najgłębiej – do modelowania sylwetki.

Dodatkowo Smart Sonic posiada również dwie kolejne głowice, które są stworzone po to, by opracowywać trudno dostępne partie twarzy. Ich głębokość przenikania, to 3 mm i 4,5 mm.

Zasięg działania poszczególnych głowic urządzenia do HIFU sprawia, że zabieg na twarzy i ciele przeprowadza się łatwo. Wytworzona energia gwarantuje bezinwazyjny lifting za sprawą wytworzenia nowego kolagenu. W ten sposób zwiększa się elastyczność włókien. HIFU Smart Sonic wpływa jedynie na obszary zabiegowe. Wszystkie tkanki znajdujące się obok, nie są poddawane działaniu ultradźwięków.

Urządzenie HIFU Smart Sonic – dane techniczne:

– energia: 0,1 – 2 J/cm2
– możliwość pracy na sześciu kartridżach ( twarz, szyja, dekolt, ciało),
– głębokość przenikania: 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 13 mm
– długość linii: 1- 30 mm
– rozmiar ogniskowej: 1 mm <
– licznik strzałów
(max. 10 100 strzałów/50 100),
– napięcie: 220-230V.

Procedura zabiegowa rekomendowana przez producenta zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

W przypadku zakupu urządzenia gwarantujemy profesjonalne szkolenie i pełną opiekę posprzedażową szkoleniowca i działu marketingu.

Smart Sonic do HIFU – cena urządzenia

Cena urządzenia HIFU Smart Sonic to 49 tys. zł. brutto. Kwota ta – poza urządzeniem do HIFU – obejmuje:

– dzień filmowy i zdjęciowy z profesjonalną firmą Video/photo Filipson ( film i zdjęcia na potrzeby promocji zabiegu w gabinecie)

– promowanie gabinetu na specjalnym fanpage i portalu branżowym

– kampania reklamowa na FB z dedykowana grupa docelowego klienta o wartości 2000 zł

Koszt zakupu urządzenia HIFU Smart Sonic zwraca się już po 20 przeprowadzonych zabiegach!

W celu poznania szczegółów i zakupu urządzenia, zapraszamy do kontaktu.

Zabieg HIFU wykonany urządzeniem Smart Sonic pierwsze efekty daje po 2-3 dniach. Właśnie wtedy rozpoczyna się przebudowa włókien kolagenowych, która trwa przez kolejne tygodnie (łącznie półtora miesiąca). Najbardziej skuteczne efekty można uzyskać, kiedy przeprowadza się trzy zabiegi, w ciągu trzech, następujących po sobie miesięcy. Długość zabiegu HIFU jest uzależniona zarówno od obszaru, na którym się go przeprowadza, ale także umiejętności osoby korzystającej ze Smart Sonic, jak również od liczby potrzebnych strzałów. Jednak można przyjąć, że średni zabieg przeprowadzany na twarzy, powinien zmieścić się w czasie 30 minut. Co ważne, zachodząca odnowa tkanek nie wpływa na wygląd powierzchni skóry – ta pozostaje nienaruszona. To wszystko sprawia, że coraz więcej gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej korzysta z urządzeń do HIFU. Opinie klientów o zabiegu, są tylko dodatkowym powodem do tego, by swój gabinet zaopatrzyć w sprzęt do HIFU.

ss1

Zapoznaj się z zasadami działania Hifu Smart Sonic – zobacz katalog

X