Sierpień 9, 2016

Infuzja tlenowa Organic Oxygen

Zabieg infuzji tlenowej Organic Oxy to wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnOrganic Oxygenieniem dedykowanego cerze serum.
Bogate składniki takie jak kwas hialuronowy, witaminy C,E,A, ekstrakt z rokitnika, kwas alfa-liponowy, retinol, algi docierają do głębokich warstw skóry dzięki unikalnej technologi tlenu hiperbarycznego. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.
Do zabiegu Organic Oxygen wykorzystujemy tylko organiczne produkty emerginC.

Opis Technologii:
Infuzja tlenowa Organic Oxygen to amerykańska technologia przebudowy skóry. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.

 

Tlenoterapia bez użycia butli tlenowej.
Urządzenieposiada w środku cylindry wypełnione zeolitem, który jest zdolny absorbować azot z powietrza. Dzięki procesowi Pressure Swing Adsorption (PSA) urządzenie uzyskuje czysty tlen medyczny.

Jest dużo bezpieczniejsze niż stosowane dawniej butle z tlenem, ponieważ w razie awarii nie zwiększa łącznej ilości tlenu w pomieszczeniu, przez co nie podnosi palności przedmiotów łatwopalnych. Niema również ryzyka eksplozji, które istnieje w przypadku zastosowania starszej alternatywy.

Urządzenie jest ekonomiczne i EKO – poza powietrzem nie są potrzebne żadne inne surowce, niskie zużycie mocy i niski koszt produkcji tlenu, którego poziom przepływu możemy sprawnie regulować.

CENA ZAKUPU – 11 900 PLN

komplet

 

PRODUKTY ZABIEGOWE

Linia scientific organics
emerginC scientific organics to zorientowana na efekt, w 100 % naturalna i przynajmniej w 70 % składająca się z składników organicznych linia kosmetyków . Dla zapewnienia widocznych rezultatów wdrażamy przełomowe wyniki naukowe z zakresu organiki, a także używamy ekstrakty roślinne i morskie o potwierdzonym działaniu.

Aktywne składniki obejmują szeroki wachlarz ekstraktów roślinnych i morskich bogatych w przeciwutleniacze, m.in. komórki macierzyste z winogron, astaksantynę, spirulinę, kombuchę, jagodę goi, białą i zieloną herbatę, jadalne wodorosty, aloes, ekstrakt z kory sosnowej, witaminy, jak również opracowane przez nas kompleksy nawadniające i rozjaśniające oparte na roślinach.emerginC-zdjecia-1000x1000-21

kombucha cleanser – Łagodna, skuteczna, głęboko oczyszczająca emulsja do wszystkich typów skóry. Pomaga usunąć zanieczyszczenia pochodzące ze środowiska, nadmiar tłuszczu i makijażu, nie wysuszając przy tym skóry.emerginC-zdjecia-1000x1000-47

spirulina toner – Delikatny, skuteczny tonik ze spiruliną do wszystkich typów skóry. Pomaga odświeżyć, odżywić i przywrócić równowagę skórze.emerginC-zdjecia-1000x1000-65

blue poppy enzyme polish – Delikatne, lecz efektywne połączenie peelingu fizycznego z enzymatycznym. Złuszcza, rozjaśnia, wyrównuje odcień skóry i redukuje przebarwienia.

Substancje aktywne:

Ekstrakt z papai, keton malinowy, ekstrakt z grzybów, nasiona niebieskiego maku, ziemia okrzemkowa, sproszkowany liść drzewa herbacianego, ekstrakt z lukrecji, sproszkowana kurkuma, ekstrakt ze skórki grejpfruta.emerginc-complexion-perfection

complexion perfection – Serum zapewniające natychmiastową przemianęskóry, bogate w kwas alfa-liponowy, retinol i ekstrakt z rokitnika syberyjskiego. Kwas alfa-liponowy jest znany jako superprzeciwutleniacz , ponieważ nie tylko neutralizuje wolne rodniki, ale także przyczynia się do odbudowy innych „zużytych” przeciwutleniaczy, dzięki czemu mogą one być ponownie użyte do neutralizacji wolnych rodników. Kwas alfa-liponowy jest jedynym znanym przeciwutleniaczem rozpuszczalnym w wodzie i tłuszczach, przy tym niezwykle wydajnym. Ekstrakt z rokitnika syberyjskiego zawiera w najwyższych naturalnie spotykanych stężeniach tokoferole (witamina E), karotenoidy (witamina A), witaminę C, minerały, bioflawonoidy, tłuszcze, łój i inne substancje, dzięki czemu natychmiast poprawia napięcie i teksturę skóry. Po użyciu skóra jest jedwabista i promienieje.emerginC-zdjecia-1000x1000-34

phytocell detox mask – Skuteczna, oparta na francuskiej zielonej glince maseczka detoksykująca zaprojektowana by niwelować zanieczyszczenia, odżywiać, koić, rozjaśniać, zwalczać szkody wywołane wolnymi rodnikami i poprawiać tonację i teksturę skóry.

Substancje aktywne:

Francuska zielona glinka, kombucha, komórki macierzyste z winogron, ekstrakt z alg,gliceryna, kompleks rozjaśniający z ksylozą i galaktozą z palmaria palmata, jadalne wodorosty.emerginC-zdjecia-1000x1000-33

phytocell cream – Krem intensywnie przeciwdziałający starzeniu i nawadniający z koncentratem z komórek macierzystych z winogron; zaprojektowany by wspomagać rewitalizację, ochronę, rozjaśnianie i odnowę skóry.

Substancje aktywne:

Kombucha, komórki macierzyste winogron, ekstrakt z alg, gliceryna, kompleks rozjaśniający z ksylozą i galaktozą z palmaria palmata, zielona herbata, biała herbata, kompleks nawadniający z glukozą i ksylitolem, jadalne wodorosty.emerginC-zdjecia-1000x1000-16

eyelight cream – Aktywny, odżywiający krem z astaksantyną o właściwościach superprzeciwutleniających, Derm SRCTM, ekstraktem z groszku zielonego, AcquarellTM, komórkami macierzystymi z winogron, ekstraktem z jabłek, dziką różą, bambusem, oliwą z oliwek, masłem shea i innymi dodatkami, zaprojektowany do zwalczania drobnych i głębokich zmarszczek, opuchlizny i efektu podkrążonych oczu, jednocześnie nawadnia i rozjaśnia.

X