Sierpień 13, 2016

Karboksyterapia Julie Unique

KARBOKSYTERAPIA JULIE UNIQUE – cena 30 000 zł (do negocjacji)
Wynajem od 1500 zł miesięcznie. Okres wynajmu od 1 do 36 miesięcy .

INTERESUJĄ CIĘ UNIKATOWE TECHNOLOGIE? POSZUKUJESZ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ? WYGLĄD JEDNAK MA ZNACZENIE?

Unique - Julie Carboxytherapy
UNIQUE TECHNOLOGIE™ jest producentem, którego aparatura trafia w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesienią na polski rynek trafią do sprzedaży flagowe produkty tej marki. Jako dystrybutor od lat specjalizujący się w dziedzinie karboksyterapii, w szczególności rekomendujemy zapoznanie się z aparatem Julié, który w naszej ocenie ma szanse zrewolucjonizować polski rynek aparatury do karboksyterapii.

PIERWSZY NA ŚWIECIE INTELIGENTNY SYSTEM DO KARBOKSYTERAPII…

Inteligentny system karboksyterapii Julié samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania.
Zanim wykonasz zabieg – aparat wskaże Ci miejsca iniekcji, określi pożądany przepływ i ilość gazu na jedno wkłucie, odpowietrzy układ urządzenia, a nawet wyświetli kluczowe informacje dotyczące wykonania zabiegu w określonym wskazaniu.

 

1. WYBÓR WSKAZANIA.


2. WYBÓR MIEJSCA WYSTĘPOWANIA WSKAZANIA.


3. WYBÓR STADIUM


4. WYBRANE PARAMETRY ZABIEGU


 

NOWOCZESNE SYSTEMY GWARANTUJĄCE BEZPIECZNĄ I SKUTECZNĄ PRACĘ

AIR CLEAN SYSTEM – ODPOWIETRZANIE SYSTEMU

Zadaniem programu ACS® jest całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego  ze wszystkich podzespołów urządzenia. największy nacisk położony jest na oczyszczenie układu pompy infuzyjnej aparatu. ACS© to jeden z najbardziej innowacyjnych systemów zabezpieczających, który został wykorzystany w aparaturze estetycznej. Zastosowanie ACS® minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji pozabiegowych o blisko 84,6%.


DHS

DOUBLE HEATING SYSTEM – PODWÓJNE PODGRZEWANIE GAZU

Double Heating System to innowacyjny tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla. Jest to opatentowane połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego, które mogą działać jednocześnie lub zupełnie niezależnie od siebie.

Synchronizacja obu systemów grzewczych umożliwia uzyskanie wysokiej temperatury gazu, który podawany jest wysokim przepływem dwutlenku węgla nawet do 100-150 cc/min. Jest to przepływ wymagany przy zabiegach na ciało, takich jak cellulit, rozstępy, czy zlokalizowana tkanka tłuszczowa. DHS® pozwala na pełną regulację temperatury, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podgrzewacza zewnętrznego, mamy pewność, że gaz CO2 faktycznie osiąga temperaturę, którą widzimy na wyświetlaczu.


PFC - Precision Flow Control

PRECISION FLOW CONTROL – PRECYZYJNA KONTROLA PRZEPŁYWU DWUTLENKU WĘGLA

Karboksyterapia Julié jest wyposażona w inteligentny system PFC®, który pozwala na precyzyjną regulację przepływu dwutlenku węgla od 1 do 150 cc/min.

Dzięki dokładnej kontroli przepływu gazu, możliwe jest właściwe zastosowanie się do ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły efektywność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii.

Inżynierowie odpowiedzialni za projektowanie urządzenia Julié dołożyli wszelkich starań, aby moduł PFC® gwarantował najwyższe standardy pracy zarówno pod kątem precyzji dawkowania jak i bezpieczeństwo iniekcji.

X