Listopad 23, 2018

Meso Skin

CENA: 8 500 PLN

meso skin urządzenie do mezoterapii

MESO SKIN – urządzenie do mezoterapii bezigłowej

Mikro penetracja/Nawilżanie

Urządzenie do mezoterapii Meso Skin może bardzo efektywnie pobudzać metabolizm za sprawą zwiększania współczynnika wchłaniania przezskórnego, a także dostarczania substancji odżywczych do tkanki podskórnej. Dodatkowo, dzięki intensywnemu nawilżaniu skóry, pozwala zwalczyć problem jej przesuszenia. Opisywane urządzenie do mezoterapii umożliwia również zwalczanie zmarszczek, problemów z ziemistą skórą, a także innych problemów skórnych.

Technologia zastosowana w urządzeniu do mezoterapii Meso Skin

W Meso Skin wykorzystano technologię EPM, czyli ElectroPoration Microchip. Umożliwia ona pokonanie bariery ochronnej skóry poprzez tworzenie mikrokanalików. W ten sposób przenikanie substancji aktywnych w głębokie warstwy naskórka a także skóry właściwej jest niezwykle ułatwione. Urządzenie do gabinetów kosmetycznych Meso Skin pobudza tkankowy metabolizm, zwiększa mikro cyrkulację, a także przepuszczalność naczyń włosowatych i krwionośnych. Tym samym możliwa jest reorganizacja komórek skóry, prowadząca do opóźniania efektów starzenia.

 

mezoterapia urządzeniem meso skin

Zapoznaj się z prezentacją Meso Skin

Zasady działania urządzenia do mezoterapii bezigłowej

Urządzenie do mezoterapii Meso Skin opiera swoje działanie na dwóch zasadach – transepidermalnym mikroprocesorowaniu skóry, a także elektropolacji. To właśnie one sprawiają, że mezoterapia wykonana z użyciem Meso Skin przynosi widoczne efekty.

Transepidermalne mikroprocesorowanie skóry

Transepidermalne mikroprocesorowanie skóry jest wykorzystywane przez urządzenie Meso Skin z uwagi na bazowanie na metodzie leczenia mezoterapią. Tym samym takie substancje odżywcze, jak kwas hialuronowy, przeciwstarzeniowy, czy też wybielający, lub inne, są wprowadzane przez urządzenie bezinwazyjnie do mezodermy. Po tym, jak już składniki odżywcze zostaną wchłonięte, urządzenie do mezoterapii pobudza krążenie naczyń włosowatych, a także przyspiesza metabolizm komórek i przeciwdziała ich starzeniu. Dodatkowo też usuwa zmarszczki i poprawia kondycję skóry przesuszonej. Transepidermalne mikroprocesorowanie leczy też skórę ziemistą, a także inne problemy skórne. Głębokość przenikania w tym przypadku to naskórkowa warstwa podstawowa, czyli od 0,1 do 0,15 mm.

Elektroporacja

Elektroporacja – dzięki zastosowaniu chwilowego impulsu elektrycznego (us-ms) tworzą się tymczasowe kanały wodno – lipidowe. Odwracalne kanały wodno – lipidowe zwiększają przepuszczalność błony komórkowej, umożliwiając przenikanie cząsteczek hydrofilowych w głębokie warstwy skóry i tym samym dostarczenie na odpowiednią głębokość substancji odżywczych. Głębokość penetracji w przypadku elektroporacji, to skóra właściwa 0,3-0,8 mm.

Urządzenie do mezoterapii Meso Skin nie powoduje skutków ubocznych. Wykorzystanie go gwarantuje przyjemny i bezbolesny zabieg.

 

 

Budowa urządzenia Meso Skin

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej jest bardzo wygodne w obsłudze, ze względu na wyjątkowo ergonomiczną budowę. Głowica Meso Skin dobrze leży w dłoni, przez co minimalizuje uczucie zmęczenia rąk operatora urządzenia. Mikroczip urządzenia posiada wydrążone mikroigły, które umożliwiają przekazywanie substancji odżywczych bezpośrednio do skóry właściwej.

Działanie urządzenia Meso Skin opiera się na zasadach mezoterapii, a także pracy szybkich i precyzyjnych napędów. Meso Skin aplikuje odżywcze substancje w postaci bardzo cienkich strumieni. Pozwalają one na dotarcie do podstawowe warstwy skóry na głębokości 0,1 mm – 0,15 mm bez uszkodzenia komórek naskórka.

Meso Skin to urządzenie do mezoterapii na wskroś innowacyjne. Wtłacza substancje aktywne wgłąb skóry bezigłowo, a zabiegi nie powodują skutków ubocznych. Nie generują również bólu, więc pacjenci w czasie zabiegów czują się komfortowo. Czego nie można powiedzieć o tradycyjnej mezoterapii, która wykorzystuje igły, a więc nie obywa się bez zaczerwienienia i obrzęku skóry twarzy.

Atuty urządzenia do mezoterapii bezigłowej Meso Skin:

  1. Lekki i ergonomiczny aplikator, zaprojektowany tak by sprawiać łatwość w obsłudze oraz nie męczyć ręki operatora.
  2. Mikroczip – zbudowany z pneumatycznych mikro-igieł , które podają składniki aktywne zawarte w serum użytym do zabiegu do głębokich warstw skóry. Możliwość pracy zarówno punktowej jak i obszarowej pozwala opracować małe okolice np. okolice oka, oraz większe obszary jak twarz, szyja i dekolt.
  3. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, nie występuje okres rekonwalescencji po zabiegu.

meso skin do mezoterapii głowica meso skin głowica urządzenia meso skin

X