Sierpień 9, 2016

Wynajem

Wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów, w ramach naszych usług, oferujemy wynajem sprzętu kosmetycznego a także medycznego, dostępnego w naszym asortymencie. Jest to wysokojakościowa, nowoczesna aparatura kosmetyczna przeznaczona do wykorzystywania w gabinetach kosmetycznych, salonach piękności, SPA, a także gabinetach medycyny estetycznej i innych obiektach beauty.

Wynajem aparatury kosmetycznej od 550 zł brutto miesięcznie.

Więcej informacji udzielimy Państwu mailowo i telefonicznie.

E-mail: biuro@organicoxygen.pl

Tel. 781 177 151

Prowadzony przez nas wynajem sprzętu kosmetycznego jest długookresowy – możesz nawiązać z nami współpracę trwającą nawet 3 lata.

Wypożyczanie urządzeń do zabiegów kosmetycznych i medycznych

Bardzo często trudno jest zakupić wszystkie niezbędne urządzenia. Nie tylko ze względu na koszty, ale również na to, że na pewnym etapie funkcjonowania gabinetu nie sposób mieć pewność co do tego, jakie zabiegi pozostaną na stałe ofercie.

Wypożyczanie sprzętu kosmetycznego sprawdzi się u ciebie, jeśli chcesz rozszerzyć swoją ofertę z zakresu usług kosmetycznych i medycznych, a przy tym nie chcesz wydawać kilkunastu, lub kilkudziesięciu tysięcy złotych na wysokojakościową, nowoczesną aparaturę. To dobry sposób również wtedy, gdy po prostu chcesz sprawdzić, jak dużym zainteresowaniem w twoim gabinecie będzie cieszyć się nowa oferta zabiegów. Kupno nowego urządzenia zawsze jest obarczone pewnym ryzykiem związanym z tym, że nawet początkowy odzew nie gwarantuje, że będzie on stały. Dlatego też decyzję o zakupie możesz podjąć po okresie wynajmu urządzeń kosmetycznych.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia do infuzji tlenowej, przeprowadzaniu zabiegu HIFU, mezoterapii, kriolipolizy, a także wielu innych zabiegów umożliwiających poprawianie jakości skóry, a także modelowanie sylwetki. Posiadamy również aparaturę do trychologii, lasery diodowe do epilacji laserowej, a także laser do usuwania tatuaży. Całość naszej oferty możesz sprawdzić na stronie głównej.

W razie jakichkolwiek pytań o możliwości wypożyczenia konkretnego sprzętu kosmetycznego, zapraszamy do kontaktu mailowego, lub pod wskazanym numerem telefonu.

X